کرملین اعمال فشار سرویس های امنیتی روسیه را بر پوتین برای برخورد با راهپیمایی های بدون مجوز تکذیب کرد

به گزارش گردشیا، سخنگوی کرملین به خبرنگاران گفت: باید بگویم که این مطالب منتشر شده از سوی این شبه متخصصان درباره روسیه، هیچ واقعیت ندارند.

کرملین اعمال فشار سرویس های امنیتی روسیه را بر پوتین برای برخورد با راهپیمایی های بدون مجوز تکذیب کرد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

سخنگوی کرملین امروز (آدینه) گفت، مقاله اخیر فایننشال تایمز درباره اعمال فشار سرویس های امنیتی روسیه بر پوتین و رویکرد کرملین در قبال اقدامات پلیس در راهپیمایی های بدون مجوز، اصلا صحت ندارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، فایننشال تایمز مدعی شده که فشار از سوی سرویس های اطلاعاتی و امنیتی روسیه علیه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری این کشور بیش از هر زمان دیگری است و کرملین بر این باور است که پلیس بیش از هر زمان دیگری خشونت بسیار زیادی را علیه شرکت نمایندگان در راهپیمایی های اخیر بدون مجوز استفاده نموده است.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین به خبرنگاران گفت: باید بگویم که این مطالب منتشر شده از سوی این شبه متخصصان درباره روسیه، هیچ واقعیت ندارند.

وی ادامه داد: در کل، ما به این مساله اشاره داریم که منافع رسانه های آنگلو-ساکسون از جمله فایننشال تایمز فاقد صلاحیت تخصصی در ارتباط با کشور ماست. آنها به کارشان ادامه می دهند و نظراتشان را بیان می نمایند اما صلاحیت آنها به شدت کاهش یافته است.

سخنگوی کرملین گفت: متاسفانه سطح درک فرایند های واقعی در کشور ما به شدت کاهش یافته است. روسیه آماده است تا هر آنچه که در کشور اتفاق می افتد برای کسانی که تمایل دارند آن را بدانند، شرح دهد.

وی همچنین اظهار داشت که کرملین تحولات در میانمار را رصد می نماید و به شدت نگران افزایش تلفات غیرنظامیان در میانمار است.

پسکوف در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا روسیه میخواهد تا همکاری نظامی با میانمار را در پی افزایش خشونت ها تعلیق کند یا خیر، گفت: مسکو در حال تحلیل اوضاع است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1649

به "کرملین اعمال فشار سرویس های امنیتی روسیه را بر پوتین برای برخورد با راهپیمایی های بدون مجوز تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرملین اعمال فشار سرویس های امنیتی روسیه را بر پوتین برای برخورد با راهپیمایی های بدون مجوز تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید