پذیرش 50 درصدی خوابگاه های دانشجویی ، ترم آینده دانشگاه ها مجازی شد

به گزارش گردشیا، معاون آموزشی وزیر علوم از برگزاری مجازی ترم تحصیلی آینده دانشگاه ها خبر داد و اعلام کرد بازگشایی دانشگاه ها از 15 شهریور به معنی آغاز فعالیت همه مراکز آموزشی از این تاریخ نیست.

پذیرش 50 درصدی خوابگاه های دانشجویی ، ترم آینده دانشگاه ها مجازی شد

به گزارش گردشیا به نقل از ایسنا، دکتر علی خاکی صدیق در افتتاحیه مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه خوارزمی با اشاره به سخنان رئیس جمهوری درباره بازگشایی دانشگاه ها از نیمه شهریور گفت: اعلام این تاریخ به این معنی نیست که همه دانشگاه ها از 15 شهریور ترم را آغاز کنند، بلکه این یک معیار زمانی است که بر اساس آن دانشگاه ها می توانند فعالیت خود را از سر بگیرند. بنابراین ممکن است برخی دانشگاه ها دیرتر از 15 شهریور باز شوند.

وی افزود: در جلساتی که با مسئولان وزارت بهداشت داشته ایم، پیش بینی شده است پیک کرونا در پاییز و زمستان باشد. دوستان اول شهریور را برای بازگشایی دانشگاه ها و آغاز سال تحصیلی پیشنهاد داده بودند اما چون برخی دانشگاه ها آمادگی لازم را نداشتند، تاریخ آغاز ترم به 15 شهریور موکول شد.

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: در نیمسال جدید آموزش های الکترونیکی ادامه می یابد و فقط در برخی رشته های تحصیلات تکمیلی ممکن است آموزش حضوری داشته باشیم. خوابگاه های دانشجویی هم در ترم آینده به شکل محدود با نیمی از ظرفیت بازگشایی خواهند شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1194

به "پذیرش 50 درصدی خوابگاه های دانشجویی ، ترم آینده دانشگاه ها مجازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش 50 درصدی خوابگاه های دانشجویی ، ترم آینده دانشگاه ها مجازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید