واگذاری پروژه های تهران به سپاه

به گزارش گردشیا، رئیس شورای اسلامی شهر تهران از واگذاری پروژه های شهر تهران به قرارگاه خاتم اطلاع داد و گفت: کوشش ما این است که پروژه های نیمه تمام را تمام کنیم و اعتبارات لازم آن را هم تأمین کنیم.

واگذاری پروژه های تهران به سپاه

به گزارش تسنیم، مهدی چمران با اشاره به همکاری مدیریت شهری اعم از شورا و شهرداری با مجموعه سپاه اظهار کرد: از ادوار گذشته مدیریت شهری همکاری نزدیکی را با سپاه و قرارگاه خاتم برای انجام پروژه های بزرگ در قالب مگاپروژه داشته است که این موضوع در شورای چهارم بسیار بیشتر بود.

وی توضیح داد: با توجه به ظرفیت قرارگاه خاتم در اجرای پروژه ها و مگاپروژه ها، قاعدتاً شهرداری تهران تمایل زیادی را به واگذاری این پروژه ها به قرارگاه خاتم دارد البته در کنار قرارگاه خاتم با پیمانکارانی واجد شرایط هم باشد، استفاده می کنیم که به اسم مثال در پروژه نیایش از یک پیمانکار بخش خصوصی استفاده کردیم که انصافاً همکاری خوبی را با مجموعه شهرداری داشت.

رئیس شورای شهر تهران بعلاوه به اتمام پروژه های نیمه تمام در بخش های مختلف اشاره نمود و گفت: در حال حاضر اولویت بندی در این زمینه صورت گرفته است و ما کوشش داریم که ابتدا خط 6 و 7 مترو را به اتمام برسانیم که به زودی هم یک ایستگاه از خط 7 به بهره برداری خواهد رسید.

چمران در پاسخ به این پرسش که آیا در این دوره از مدیریت شهری شاهد اجرای مگاپروژه ها خواهیم بود، گفت: البته کوشش ما این است که ابتدا پروژه های نیمه تمام را تمام کنیم و اعتبارات لازم آن را هم تامین کنیم و در ادامه هم چنانچه احتیاج باشد اینگونه پروژه ها را در دستور کار خود قرار خواهیم داد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1949

به "واگذاری پروژه های تهران به سپاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واگذاری پروژه های تهران به سپاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید