نصب ساعت مرگ ترامپ در میدان نیویورک

به گزارش گردشیا، بیلبورد تازه ساخته شده در میدان ساعت نیویورک تعداد قربانیان ویروس کرونا در آمریکا را نشان می دهد که سازنده آن تاکید دارد که اگر رئیس جمهور سریع تر وارد عمل می شد، این امکان وجود داشت که از این تعداد تلفات اجتناب گردد و این بیلبورد را ساعت مرگ ترامپ نامیده است.

نصب ساعت مرگ ترامپ در میدان نیویورک

به نقل از خبرگزاری فرانسه، این ساعت که توسط یوجین جارک، فیلمساز مشهور آمریکایی ساخته شده، بر روی سقف ساختمان میدان ساعت که به خاطر پاندمی کرونا خالی است، نصب شده است.

جارکی در پستی در پلتفورم مدیوم شرح داد: این ساعت بر این فرض است که اگر دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به جای 16 مارس فقط یک هفته زودتر یعنی 9 مارس دستور رعایت فاصله اجتماعی و تعطیلی مدارس را صادر نموده بود، از 60 درصد قربانیان ویروس کرونا در آمریکا اجتناب می شد.

این فیلمساز مستقر در نیویورک که دو بار برنده جوایز جشنواره ساندنس شده، اضافه کرد: 60 درصد یک آمار محافظه کارانه است که توسط کارشناسان و به دنبال اظهارات مطرح شده در اواسط آوریل توسط آنتونی فائوچی، کارشناس برجسته بیماری های عفونی آمریکا برآورد شده است.

فائوچی که چهره قابل اعتماد واکنش دولت به ویروس کروناست گفته بود که اگر اقدامات احتیاطی زودتر شروع می شدند، می توانستید جان تعداد بیشتری از مردم را نجات دهید.

جارکی در این پست خود نوشت: از دست رفتن بی دلیل جان انسان ها ما را بر آن داشته که خواهان رهبری مسئولانه تر بحران شویم. درست همانند نام سربازان کشته شده که بر روی یادبودها حک شده و به ما هزینه جنگ را یادآور می گردد، شمارش تعداد افرادی که جان خود را به خاطر تعلل ترامپ در پاسخ به ویروس کرونا از دست دادند، یک اقدام اجتماعی مهم و حیاتی است. ،ایسنا

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1151

به "نصب ساعت مرگ ترامپ در میدان نیویورک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب ساعت مرگ ترامپ در میدان نیویورک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید