مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ارتش نیمه روباتیک روسیه تا آنبلاک شدن مخالفان ترامپ (تور روسیه ارزان)

به گزارش گردشیا، انتخاب هر شب مهمترین اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ارتش نیمه روباتیک روسیه تا آنبلاک شدن مخالفان ترامپ (تور روسیه ارزان)

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

مهمترین رویدادهای امروز دنیای فناوری و تکنولوژی در زیر آمده است:

ارتش روسیه میخواهد با وارد کردن یک پوشش نیمه روباتیک به ارتش خود مرزهای پوشش نظامیان در سراسر دنیا را جا به جا کند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

ترامپ اغلب مخالفان توییتری خود را که پیش از این بلاک نموده بود، آنبلاک نموده است. گرچه به نظر می رسد این اقدام پس از آن انجام می گردد که یک قاضی حکم آنبلاک شدن مخالفان را صادر کرد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

اینستاگرام از امروز به کاربران قابلیت های امنیتی جدیدی را هدیه داده است. قابلیت هایی که برای سیستم احراز هویت کاربردی هستند و می توانند به امنیت کاربران یاری شایانی نمایند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گوگل از جدیدترین افزونه های خود در قالب اندروید گو رونمایی کرد.این افزونه به کاربر یاری می نماید خبرها را با صدای بلند بشنود.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

یکی از کاربران خودروهای تسلا، پس از نا امیدی از خدمات پس از فروش این شرکت، با اقدامی جالب، جنجالی شد. درواقع این فرد کوشش کرد خودرو مدل S خود را تعمیر کند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

فیسبوک برای دسترسی کاربران به اینترنت در سراسر دنیا کوشش می نماید.این موضوعی است که می تواند به کسب و کارهای محلی یاری شایانی کند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب
انتشار: 10 دی 1401 بروزرسانی: 10 دی 1401 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2310

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ارتش نیمه روباتیک روسیه تا آنبلاک شدن مخالفان ترامپ (تور روسیه ارزان)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از ارتش نیمه روباتیک روسیه تا آنبلاک شدن مخالفان ترامپ (تور روسیه ارزان)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید