مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید

به گزارش گردشیا، پارک های بریتیش کلمبیا اعتقاد دارند که: آن دسته از ماجراجویانی که در پی آب های تازه هستند، نباید دریاچه اسپراوت را که در دره آلبرنی در مرکز جزیره ونکوور قرار گرفته است، از دست بدهند. این دریاچه زیبا برای تفریحاتی چون شنا، ماهیگیری، قایق سواری با کانو، اسکی روی آب و موج سواری معروف می باشد. این پارک بعلاوه دو زمین بازی مجزا دارد.

مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید

پارک مک میلان صندلی دو جاذبه بسیار مهم است: دریاچه کامرون و جنگل کتدرال گرُو.

سوک پتهول یک مجموعه از استخرهای طبیعی صخره ای در رودخانه سوک هستند که با آبی شفاف و تمیز پر شده اند. این مجموعه برای مردم محلی و بعلاوه گردشگران برای شنا بسیار محبوب هستند. این استخرهای طبیعی با تشکر از عصر یخبندان و فعالیت های آن دوره، تقریبا 15 هزار سال پیش به وجود آمده اند.

سواحل شنی میراکل مقصد محبوبی برای گردشگری با خانواده هستند که یکی از برترین جاذبه های جزیره ونکوور محسوب می شوند و در کوموکس ولی قرار گرفته اند. در اینجا شما می توانید زمین های کمپ زدن عمومی و خصوصی، یک زمین بازی، جهتهای پیاده روی ساده و … ببینید. بچه ها عاشق این ساحل می شوند مخصوصا زمانی که دریا در حالت جزر قرار گرفته است و به همین علت آب به استخرهای کوچکی تبدیل می گردد. در این ساحل بعلاوه فستیوال سالیانه ساخت قلعه شنی حدودا در ماه تیر برگذار می گردد. اگر زمانی که به این مورد از جاذبه های ونکوور رفتید، با ازدحام جمعیت روبرو شدید می توانید به اسم انتخاب جایگزین به ساحل ساراتوگا هم در نزدیکی آنجا بروید.

منبع مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید

انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1963

به "مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید