قول کمیته ملی المپیک برای افزایش بودجه کشتی

به گزارش گردشیا، جلسه هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک، صبح امروز با حضور رئیس فدراسیون کشتی در محل این کمیته برگزار شد.

قول کمیته ملی المپیک برای افزایش بودجه کشتی

به گزارش گردشیا، محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی، در خصوص موارد مطرح شده در این جلسه گفت:

این جلسه با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیأت اجرایی در خصوص بررسی برنامه های کشتی کشور به جهت حضور در رقابت های المپیک توکیو برگزار گشت.

امامی شرح داد: در این جلسه رئیس فدراسیون کشتی گزارش کاملی از برنامه ها و طرح های آماده سازی ملی پوشان در راه حضور در المپیک، شامل برگزاری مسابقات داخلی، اردوهای آماده سازی و مسابقات تدارکاتی و برون مرزی ارائه کرد.

سخنگوی فدراسیون ادامه داد: ضمن اینکه در این نشست گزارش کاملی در خصوص میزان بدهی های فدراسیون از جمله به اتحادیه جهانی کشتی، آژانس های مسافرتی، سازمان امور مالیاتی، تأمین کنندگان مواد غذایی، شرکت تجهیز، سایر اشخاص حقیقی و شرکت ها و همچنین هزینه های پرسنلی، عوامل اجرایی و داوران به سمع نظر حاضران رسید.

وی گفت: با توجه به اعلام نیازهای فدراسیون کشتی در سال 99 و اینکه کشتی کشور برنامه های مدونی برای حضور ملی پوشان در المپیک توکیو در دست دارد و این موضوع مستلزم هزینه خواهد بود، رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیأت اجرایی این قول را دادند که در سال المپیک، نسبت به افزایش بودجه فدراسیون ترتیب اثر دهند.

امامی اظهار داشت: در این نشست مقرر شد اعضای هیأت اجرایی طی جلسه ای دیگر با حضور رئیس کمیته ملی المپیک، نسبت به افزایش بودجه فدراسیون کشتی و کمک به ورزش ملی کشور در سال پیش رو اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1115

به "قول کمیته ملی المپیک برای افزایش بودجه کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قول کمیته ملی المپیک برای افزایش بودجه کشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید