فراخوان ثبت طرح سال 99 در سایت خانه مستند

به گزارش گردشیا، تهران (پانا) - از سوی دبیرخانه خانه مستند؛ اواخر دی ماه به عنوان آخرین فراخوان ثبت طرح از سوی مستندسازان در سال 99 در سامانه خانه مستند اعلام شد.

فراخوان ثبت طرح سال 99 در سایت خانه مستند

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش روابط عمومی خانه مستند، در سال 99 با وجود مسائل مربوط به کرونا و همچنین بروزرسانی سایت، در طی 4 نوبت امکان ثبت طرح برای مستندسازان مختلف فراهم شد که در مجموع بیش از 100 طرح به دبیرخانه خانه مستند ارائه شد.

لذا با توجه به لزوم جمع بندی طرح های ارائه شده، از سوی دبیرخانه خانه مستند؛ اواخر دی ماه به عنوان آخرین فراخوان ثبت طرح از سوی مستندسازان در سال 99 در سامانه خانه مستند اعلام شد.

به همین منظور مستندسازان و فعالین حوزه سینمای مستند می توانند در روزهای 24، 25 و 26 دی ماه به مدت سه روز با مراجعه به سایت نسبت به ارائه طرح های خود اقدام و از آخرین فراخوان ثبت طرح سال 99 در سایت خانه مستند استفاده نمایند.

گفتنی است، این تاریخ آخرین مهلت ارائه و ثبت طرح در سایت خانه مستند برای سال 99 خواهد بود و پس از آن تاریخ بعدی که در سال 1400 خواهد بود، اطلاع رسانی می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1548

به "فراخوان ثبت طرح سال 99 در سایت خانه مستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان ثبت طرح سال 99 در سایت خانه مستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید