صادرات حوله های نانویی ایرانی به عراق و کانادا

به گزارش گردشیا، حسن اصلاحی مشاور مدیر عامل شرکت فراوری کننده حوله های نانو گفت: ما توانستیم علاوه بر فراوری حوله های ساده، حوله هایی با فناوری نانوی آنتی باکتریال فراوری کنیم.

صادرات حوله های نانویی ایرانی به عراق و کانادا

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

وی با بیان اینکه این حوله ها در نانوذرات نقره آغشته می شوند، اعلام کرد: این حوله ها علاوه بر ضد میکروب بودن، دارای خاصیت ضد قارچ بوده و هیچ حساسیتی در گروه های سنی مختلف ایجاد نمی نمایند.

به گفته وی، طبق آنالیز هایی که شده بعد از 100 مرتبه شستشو خواص آنتی باکتریالی در این حوله ها باقی می ماند و تاکنون به کشورهای عراق و کانادا صادر شده است.

اصلاحی گفت: حوله های آنتی باکتریال فراوری شده توسط این شرکت قابلیت از بین بردن باکتری هایی از جمله E.Coli (اشریشیا کولای Escherichia coli که معمولا با نام مخفف ای کولای E coli) نامبرده می گردد و استافیلوکوک اورئوس Staphylococcus aureus) را دارند.

وی خاطر نشان کرد: این محصول فعالیت آنتی باکتریال معنی داری طبق آزمون استاندارد ملی ایران به شماره 11070 از خود نشان داده است.

مدیر واحدهای کارخانه فراوری حوله های نانویی گفت: این حوله های آنتی باکتریال صد در صد از الیاف پنبه است و نسبت به حوله های معمولی آب بیشتری را به خود جذب می نمایند.

به گزارش گردشیا، این کارخانه در مشهد یکی از فراوری نماینده های حوله آنتی باکتریال است که توانسته تاییدیه نانو مقیاس را از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو دریافت کند.

این نشست خبری در حاشیه بازدید گردشیا از کارخانه فراوری حوله نانو برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 10 مرداد 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 522

به "صادرات حوله های نانویی ایرانی به عراق و کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادرات حوله های نانویی ایرانی به عراق و کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید