سرپرست وزارت صمت از کارخانجات گروه صنعتی میهن بازدید کرد

به گزارش گردشیا، سرپرست وزارت صنعت، معدن وتجارت و هیات همراه با بازدید از کارخانجات گروه صنعتی میهن از جمله شهر لبنیات میهن که دومین سایت بزرگ و مدرن تولید لبنیات در خاورمیانه است، گفت: مجتمع صنایع غذایی میهن، موجب افتخار صنعت کشور است.

سرپرست وزارت صمت از کارخانجات گروه صنعتی میهن بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی مجتمع صنایع غذایی میهن، حسین مدرس خیابانی، با بیان این مطلب در جمع گردشیا افزود: حداقل کاری که وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تولیدکنندگان می تواند انجام دهد، آن است که در ستاد وزارتخانه، مسائل پیش روی تولیدکنندگان را رفع کند و مانع جدیدی پیش روی صنعتگران قرار ندهد.

وی با اشاره به اینکه بخش عمده نیاز ارزی تولید کنندگان لبنی مربوط به بسته بندی آنها است، به مدیران مربوطه برای رفع مسائل صنعت بسته بندی و ارزش و بها دادن به تولیدات داخلی ماموریت داد.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به اینکه 60 درصد میزان صادرات کشور به بازارهای هدف کشورهای همسایه صورت می گیرد باید بتوانیم افق دید خود را فراتر برده و صادرات را به اوراسیا تقویت کنیم و مجموع صادرات را به 2 برابر برسانیم.

مدرس خیابانی در پایان افزود: به رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی نیز مأموریت داده ایم تا به منظور تأمین نیازهای صنایع لبنی با اتکای به تولیدات داخلی تلاش کند.

یادآور می شود که در این بازدید 4 ساعته که از بخش های مختلف کارخانجات میهن صورت گرفت، توضیحات مقتضی در گفت وگوهای فی مابین حاج ایوب پایداری، مهندس ابوالفضل پایداری و دیگر مدیران گروه صنعتی میهن و سرپرست وزارت صمت و هیات همراه ارائه و تبادل نظرهای تاثیرگذاری به منظور توسعه بیش از پیش صنعت لبنیات کشور انجام شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1176

به "سرپرست وزارت صمت از کارخانجات گروه صنعتی میهن بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست وزارت صمت از کارخانجات گروه صنعتی میهن بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید