سخنگوی پیشین وزارت خارجه در هیات مدیره استقلال

به گزارش گردشیا، گفته می شود احمد مددی جدی ترین گزینه مدیریت در استقلال است که البته وزارت ورزش و اعضای هیات مدیره استقلال هنوز این موضوع را به صورت رسمی تائید نکرده اند.

سخنگوی پیشین وزارت خارجه در هیات مدیره استقلال

حمیدرضا آصفی به عنوان جانشین احمد سعادتمند در هیت مدیره باشگاه استقلال انتخاب و مراسم معارفه وی در نشست هیات مدیره برگزار می شود.

به گزارش فارس، حمیدرضا آصفی که پیش از این به عنوان مشاور بین الملل فدراسیون فوتبال فعالیت می کرد به عنوان عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب و جاشین احمد سعادتمند شد.

قرار است وی در نشست هیات مدیره استقلال به سایر اعضای معرفی شود. هادی زبده شیرکوهی دیگر عضو هیات مدیره باشگاه استقلال است که چند روز پیش در گفت و گو با فارس مدعی شد که از هیات مدیره جدا شده وقرار است این موضوع به صورت رسمی توسط وزارت ورزش و جوانان اعلام شود.

گفته می شود احمد مددی جدی ترین گزینه مدیریت در استقلال است که البته وزارت ورزش و اعضای هیات مدیره استقلال هنوز این موضوع را به صورت رسمی تائید نکرده اند.

روز گذشته حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال گفت: در اولین فرصت باید مدیرعامل انتخاب شود. در این فرایند بی تردید هم مجمع و هم هیات مدیره گفت و گو کردند و این صحبت ها ادامه دارد. اینکه چه اتفاقی رخ داد را نمی توانم الان به شما بگویم ولی تنها چیزی که هیات مدیره در نظر دارد صلاحدید باشگاه را در نظر خواهد گرفت.

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1535

به "سخنگوی پیشین وزارت خارجه در هیات مدیره استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی پیشین وزارت خارجه در هیات مدیره استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید