خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس بازی با افکار عمومی است

به گزارش گردشیا، محمد خرمگاه در مصاحبه با خبرنگاران گفت: اگر واقعاً قرار بود استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار گردد تا به حال بارها این رخ داده بود. چیدن اتفاقات گذشته کنار هم نشان می دهد اراده ای برای این منظور نیست و طرح دوباره آن هم بازی با افکار عمومی است. با این که تنها راه نجات این دو تیم واگذاری به بخش خصوصی می باشد، اما اینبار هم این اتفاق روی نخواهد داد.

خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس بازی با افکار عمومی است

وی اضافه نمود: این سناریوی تکراری اینبار هم تکرار می گردد و بعد از ماه ها پرداختن به آن، به آینده نا معلوم دیگری موکول می گردد و باز هم بدهی های انباشته دو تیم بیشتر و بیشتر خواهد شد.

مربی پیشین استقلال گفت: سرخابی ها آنقدر ظرفیت برای درآمدزایی دارند که اگر اداره آن به بخش خصوصی کارآمد واگذار گردد و تدبیر پشت آن باشد، هر کدام می توانند به جز خودشان خرج 10 تیم دیگر را هم بدهند. اما ادامه این فرایند باعث شده که دو تیم فقط در حد بخور و نمیر مخارج شأن را به دست آورند.

خرمگاه در مورد ادامه مسابقات لیگ برتر بیان داشت: کلیه شهفرایندان باید در همه امور تابع قانون باشند. ما باید ببینیم قانون در این زمینه چه می گوید و بر اساس امیال و آرزوهای مان نخواهیم به فدراسیون فشار بیاوریم. این درست نیست تیمی که شانس قهرمانی دارد برای ادامه بازی ها فشار بیاورد چون سلامت جامعه از همه چیز مهم تر است.

پیشکسوت آبی پوشان تاکید نمود: هر زمان خطر ابتلاء به شیوع بیماری کرونا به سلامتی از جامعه رفت و وزارت بهداشت این موضوع را تأیید کرد و اجازه از سر گیری فعالیت های ورزشی را صادر کرد، همه تیم ها بازی می نمایند و در غیر این صورت هم نباید بازی ها انجام گردد. پس لطفاً آقایان سعی ننمایند با تحت تأثیر قرار دادن افکار عمومی به وسیله مصاحبه برای ادامه بازی ها به فدراسین فشار بیاورند. یک لحظه و فقط یک لحظه تصور نمایند که خدای ناکرده یکی از عزیزان خودشان بر اثر ابتلاء به این بیماری جان خود را از دست بدهد. آنگاه باز هم راضی هستند به هر قیمتی لیگ برگزار گردد؟

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1141

به "خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس بازی با افکار عمومی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس بازی با افکار عمومی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید