حردانی اول فصل با استقلال به توافق رسید، مظاهری با ما امضا کرد

به گزارش گردشیا، به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا گرشاسبی با بیان اینکه انتقال صالح حردانی مدافع ملی پوش فولاد به استقلال قطعی است، توضیحاتی درباره فرایند استقلالی شدن این بازیکن ارائه کرد.

حردانی اول فصل با استقلال به توافق رسید، مظاهری با ما امضا کرد

گرشاسبی گفت: در فصل جاری متممی به قرارداد حردانی اضافه شد که با پرداخت مبلغی می تواند یکطرفه فسخ کند و جدا شود. ما با پنجره بسته روبرو بودیم. قبل از حضور من، پنج بازیکن کلیدی از فولاد جدا شده بودند. 45 درصد از ترکیب اصلی فولاد جدا شده بودند که ما تیم را تحویل گرفتیم.

وی که با برنامه تهران ورزشی مصاحبه می کرد، افزود: حردانی آن موقع (ابتدای این فصل) با استقلال به توافق رسیده بود و داشت به امضای قرارداد می رسید که با صحبتی که با او داشتیم متقاعدش کردیم یک فصل دیگر با ما تمدید کند و آن بند را بردارد اما شرط او این بود که اگر پنجره جابجایی فولاد باز شد اجازه بدهیم، برود. قول ضمنی به او دادیم که نگران نباش و با شما همکاری می کنیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد یادآور شد: از وقتی پنجره باز شد، حردانی زمزمه رفتن را سر داد. سرمربی تیم -جواد نکونام- هم با باز شدن پنجره اعلام کرد که چون خواسته خود بازیکن است و او باید دلی بماند، با معاوضه او موافقم. ما هم رایزنی کردیم و جلسات متعددی داشتیم که این رخ داد.

گرشاسبی در پاسخ به این سئوال که آیا راضی بودید که حردانی از فولاد جدا شود؟ شرح داد: گاهی اوقات یک بازیکن از جایی کنده می شود و فکر و ذکرش یک جای دیگر می شود. دخالت بعضی از ایجنتها هم بی تاثیر نیست. آنها بارها با او صحبت کردند. این بازیکن چند بار هم با من صحبت کرد و مکتوب نوشت که اجازه بدهید بروم. شرایطی را لحاظ کردیم که استقلال این شرایط را در دقیقه نود پذیرفت. دو بازیکن گرفتیم و او را مرخص کردیم که به استقلال برود.

مدیرعامل فولاد درباره مذاکره این باشگاه با رشید مظاهری دروازه بان استقلال که در نهایت بی نتیجه ماند هم گفت: بعد از چند جلسه با مظاهری، قراردادی امضا شد و مظاهری پای این قرارداد هم انگشت زد. این اتفاق با هماهنگی باشگاه استقلال بود که اجازه داده بودند و گفتند بعد از جمعبندی نهایی به ما اعلام کنید تا مجوز خروجش را صادر کنیم. بعد از این همه جلسات، ایشان (مظاهری) درخواستی را به کادر فنی اعلام کرد که کادر فنی هم نپذیرفت. این باعث شد قرارداد محقق نشود. شرایط خوبی نبود. ما بازیکن دلی می خواهیم که با دلشان بیایند و برای تیم بازی کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 فروردین 1401 بروزرسانی: 18 فروردین 1401 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2129

به "حردانی اول فصل با استقلال به توافق رسید، مظاهری با ما امضا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حردانی اول فصل با استقلال به توافق رسید، مظاهری با ما امضا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید