برگزاری جلسه هیئت مدیره استقلال با موضوع مطالبات بازیکنان

به گزارش گردشیا، جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال در حالی برگزار می گردد که یکی از مباحث به انتقادهای روز گذشته بازیکنان پس از دربی برمی گردد.

برگزاری جلسه هیئت مدیره استقلال با موضوع مطالبات بازیکنان

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال امروز (سه شنبه) در محل باشگاه برگزار می گردد. این جلسه البته از قبل برنامه ریزی شده بود، اما با توجه به انتقادهای روز گذشته بازیکنان از عدم پرداخت مطالبات شان اهمیت زیادی پیدا کرده است.

احمد مددی، مدیرعامل استقلال قبل از دربی 94 به بازیکنان قول داده بود بخشی از قراردادهای شان پرداخت گردد که این اتفاق نیفتاد تا بازیکنان از جمله وریا غفوری، کاپیتان استقلال انتقادهای تندی علیه مدیران باشگاه مطرح کنند.

یکی از مسائل این فصل باشگاه استقلال به قراردادهای بالای چند بازیکن در زمان مدیریت احمد سعادتمند برمی گردد که این باشگاه را وارد چالش زیادی کرد. این قراردادها در یکی از هتل های تهران بسته شد. رقم های نامتعارف در قراردادها به شکلی بود که مدیران فعلی استقلال تصمیم گرفتند در قراردادها بازنگری کنند، اما برخی بازیکنان زیر بار کاهش رقم قرارداد نرفتند.

پیگیری ها نشان می دهد که اسپانسر باشگاه نیز تا حدی تعهدات مالی اش را انجام داده، اما بالا بودن رقم قراردادها مدیران باشگاه را با چالش جدی روبه رو کرده و نیاز به منابع مالی دیگر برای حل پرداختی ها است.

در جلسه امروز، قرار است قرارداد بازیکنان استقلال شفاف مورد بررسی قرار بگیرد و معین گردد آنها چقدر تا امروز دریافتی داشته اند. باید دید در جلسه هیئت مدیره استقلال چه راهکاری برای حل این مشکل اتخاذ خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1561

به "برگزاری جلسه هیئت مدیره استقلال با موضوع مطالبات بازیکنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جلسه هیئت مدیره استقلال با موضوع مطالبات بازیکنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید