السیسی به افشای رسوایی های جنسی اش تهدید شد

به گزارش گردشیا، یک افسر جدا شده از ارتش مصر از وجود مدارکی از رسوایی های جنسی عبدالفتاح السیسی خبر داد و گفت که در صورت عدم کناره گیری او منتشر خواهد شد.

السیسی به افشای رسوایی های جنسی اش تهدید شد

به گزارش گروه بین الملل گردشیا، پس از افشاگری های فردی به نام محمد علی علیه ارتش و رئیس جمهور مصر که در یک هفته اخیر فضای سیاسی مصر را تحت الشعاع قرار داده، یک افسر جدا شده از ارتش نیز مدعی وجود مدارک دیگر علیه السیسی شد.

به نوشته پایگاه خبری عربی21، او با انتشار ویدئویی در حالی که روی خود را پوشانده بود، مدعی شد که محمد علی مدارک موثقی از رسوایی های جنسی عبدالفتاح السیسی در دست دارد که در صورت عدم کناره گیری او، منتشر خواهد کرد. او گفت که مدارک مدنظر شامل ویدئوها، تصاویر و فایل های صوتی روابط السیسی با همسران فرماندهان ارتش و هنرمندان است.

این افسر سابق ارتش مصر همچنین گفت که محمد علی ارتباط قوی با برخی مسئولان حکومتی دارد که به شدت از او حمایت می کنند و اطلاعاتی از السیسی در اختیار او قرار داده اند و به همین دلیل است که محمد علی با اطمینان سخن می گوید و آمرانه از السیسی می خواهد تا کنار رود.

به ادعای وی سازمان کل اطلاعات مصر و برخی نهادهای حاکمیتی نیز این مدارک را در اختیار دارند.

در ادامه این ویدئو آمده است که اکنون سه جریان در مصر برای رسیدن به قدرت تلاش می کنند؛ جریان اول تیم السیسی است که سعی می کند در مسند قدرت باقی بماند و جریان سوم محمد علی است که طرفدارانی در داخل ارتش و سازمان کل اطلاعات دارد. جریان سوم نیز وائل غنیم است که حمایت و پشتیبانی سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) را با خود دارد.

این افسر سابق ارتش مصر همچنین از رقابت میان سازمان اطلاعات مصر با سازمان اطلاعات ارتش خبر داد و گفت که این السیسی بود که ژنرال عمر سلیمان (رئیس اسبق سازمان اطلاعات مصر) را کشت و 95 تن از مسئولان سازمان را برکنار و برخی از آنها را به قتل رساند و از این رو در میان دو سازمان اظلاعاتی مذبور بحث خونخواهی نیز مطرح است.

در یک هفته گذشته افشاگری های یک تاجر و بازیگر مصری که می گوید 15 سال با ارتش این کشور همکاری کرده، جنجال سیاسی در مصر به راه انداخته است. او که از اسپانیا ویدئوهای خود را منتشر می کند، از السیسی خواسته بود تا امروز (پنجشنبه) استعفا دهد و در غیر این صورت مردم روز جمعه علیه او به خیابان ها خواهند آمد. (جزئیات بیشتر)

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 507

به "السیسی به افشای رسوایی های جنسی اش تهدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "السیسی به افشای رسوایی های جنسی اش تهدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید