ادعای دخالت وزیر تعاون و کار در تیم ذوب آهن و واکنش رحمان رضایی

به گزارش گردشیا، به گزارش خبرنگاران، سیدناصر موسوی لارگانی درباره انتقاداتی که از شرایط باشگاه ذوب آهن شده و ورودش به این بحث گفت: طرفداران ذوب آهن به بنده هم پیامک زدند و هم تلفنی صحبت کردند که چرا شما به عنوان نماینده مردم که از ما رای گرفته اید، از تیم دفاع نمی کنید. ذوب آهن تیمی است که قبلاً صندلی ویژه ای در لیگ برتر و جام حذفی داشته است. سابقه درخشان ذوب آهن برای ما مهم است. این تیم نایب قهرمان آسیا هم بوده است و در لیگ برتر همیشه در رده های بالا قرار داشته است.

ادعای دخالت وزیر تعاون و کار در تیم ذوب آهن و واکنش رحمان رضایی

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ذوب آهن فصل گذشته هم یکسری مسائل داشته است. رحمان رضایی سرمربی تیم خودش هم سابقه درخشانی دارد. او از صندلی خودش استفاده کند. این چند سال که شاهد مسائلی بوده ایم، به دلیل برخی از سیاسیون بوده است. اجازه نمی دهند هیات مدیره باشگاه خودش برای تیم تصمیم بگیرد. دیگران می خواهند برای باشگاه تصمیم بگیرند و حتی بعضاً عنوان می نمایند فلان نفر مورد حمایت وزیر است و نباید در موردش صحبت کرد.

موسوی لارگانی توضیح داد: الان هم شاهد دخالت های برخی از افراد بوده ایم. حتی از تهران برای ذوب آهن تصمیم می گیرند. مثلاً از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افرادی هستند که تصمیم می گیرند. در برخی موارد، حتی خود وزیر ورود داشته است. صندلی این تیم در لیگ برتر والا بوده است. انتظارمان از بازیکنان، سرمربی، کادر فنی و هیات مدیره این است که صندلی تیم دوباره برگردد.

وی ادامه داد: می خواهیم هیچکس غیر فوتبالی در تصمیمات هیات مدیره دخالت نکند. من که در تصمیمات هیات مدیره دخالتی نکرده ام. ورودم به این قضیه به این خاطر است که وکیل و نماینده مردم هستم و آنها از بنده انتظار دارند. بیش از 200 پیغام از طرف طرفداران برایم آمده است که همه به منِ نماینده اعتراض دارند که چرا از حق ما دفاع نمی کنید.

به گزارش خبرنگاران، رحمان رضایی سرمربی تیم ذوب آهن در واکنش به صحبت های نماینده فلاورجان گفت: قرار نیست جواب ایشان را بدهم. ایشان نماینده اصفهان نیستند بلکه نماینده یکی از شهرهای دیگر هستند. برای آقای موسوی به عنوان یک شهروند ایرانی و کسی که دلش برای فوتبال می سوزد احترام قائلم.

رضایی ادامه داد: سال گذشته همین اتفاقات افتاد و تیم در هفته های آخر ابقا شد. یک پیشنهاد به ایشان دارم. به جای اینکه بعد از پنج ماه اظهار دلسوزی نمایند، کاش روزهای اول هم می آمدند، شرایط را می دیدند، یک مقدار دلسوزی می کردند و حرفهای ما را می شنیدند. اگر ایشان یک سال یا بیشتر نماینده شده است و ابراز علاقه و عشق می نماید، ما نزدیک به سی سال است که در فوتبال هستیم و بیش از هرچیزی شخصیت خودمان مهم است. ایشان غافل است که من خودم ذوب آهنی هستم و از همین تیم به تیم ملی رفتم و لژیونر شدم. خودم از سرمایه های ذوب آهن هستم.

به گزارش خبرنگاران، موسوی لارگانی هم در پاسخ گفت: برای رضایی احترام قائلم. به جای اینکه برای تیم حاشیه ایجاد گردد، برای ما ذوب آهن ملاک است. از سرمربی و مدیرعامل حمایت می کنم ولی مهمترین چیز برای ما اسم ذوب آهن است. اینکه رحمان رضایی می گوید سال گذشته در هفته های آخر تیم ابقا شده است، دلیل ورود الان ما به تیم است که مثل سال قبل در هفته آخر به مشکل نخوریم. حقیقتاً نگران هستیم که سرنوشت ذوب آهن مثل تیم های پاس، پلی اکریل، ابومسلم و داماش نگردد که الان اثری از آنها نیست.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس تاکید نمود: اگر طرفداران سراغ من آمده اند نگران هستند مثل فصل قبل که تیم داشت سقوط می کرد، از الان دنبال نتایج بهتر باشیم. قصد دخالت نداریم. دعواهای بین سرمربی و اعضای هیات مدیره به نفع ذوب آهن نیست. حساسیت ها زیاد شده است. حتی عده ای دنبال تجمعات بودند. اینکه ما ورود کردیم به این خاطر نیست که با مدیران و سرمربی ذوب آهن مشکل داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1573

به "ادعای دخالت وزیر تعاون و کار در تیم ذوب آهن و واکنش رحمان رضایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای دخالت وزیر تعاون و کار در تیم ذوب آهن و واکنش رحمان رضایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید