احتمال جدایی سامان قدوس از آمیان فرانسه بعد از سقوط به لیگ 2

به گزارش گردشیا، سامان قدوس بازیکن ایرانی تیم فوتبال آمیان فرانسه در تبادل نظر با سایت fotbollskanalen سوئد گفت: تصمیم بر تعطیلی مسابقات لیگ فرانسه ناعادلانه است. 10 بازی دیگر باقی مانده است. فکر می کنم می توانستند بیشتر صبر نمایند و لیگ تعطیل نشود همانند سایر کشورها که مسابقات را به تعویق انداخته اند. 10 بازی حدود دو ماه طول می کشد.

احتمال جدایی سامان قدوس از آمیان فرانسه بعد از سقوط به لیگ 2

وی در پاسخ به این سوال که فکر می نماید راه حل حل این مشکل چیست؟ توضیح داد: راه حل ممکن است این باشد که بازی ها دوباره در ماه سپتامبر آغاز گردد و از تعطیلات زمستانی صرفنظر کنیم. هم خوشحالم هم عصبانی. چهار ماه را به خاطر محرومیت از دست دادم و برایم خوب است اگر این فصل نیمه تمام بماند و وجود نداشته باشد.

بازیکن ایرانی تیم آمیان ادامه داد: برای تیم ما که در انتهای جدول هستیم این رأی عادلانه نیست.

قدوس در پاسخ به این سوال که آیا تیم آمیان مستحق حضور در انتهای جدول بوده است؟ توضیح داد: باید کاملاً صادقانه صحبت کنم. در دوران چهار ماهه محرومیتم، زمان سختی برای تماشای فوتبال داشتم. (به سختی فوتبال تماشا می کردم) چه وقتی که می باختیم و چه زمانی که می بردیم نمی توانم بگویم خوب بودیم یا نه. در تمرینات جوری کار می کردم که انگار می خواهم در مسابقات شرکت کنم. اما مسابقات؟ نمی توانستم آنها را تماشا کنم. نمی توانم بگویم آن چهار ماه چطور گذشت.

بازیکن تیم آمیان اضافه کرد: اما بعد از آن فکر می کنم اشتباهات فردی زیادی داشتیم و خیلی بدشانس بودیم. با توجه به تمام اتفاقات اتفاق افتاده، سال جاری فصل بسیار عجیبی بود. توانستیم در بازی با مارسی 3 بر صفر پیروز شویم اما در مسابقه بعد مقابل تیم انتهای جدول 3 بر صفر شکست خوردیم.

قدوس در مورد احتمال ماندنش در تیم آمیان باوجود سقوط این تیم به لیگ 2 فرانسه تاکید نمود: این یک مسئله برای آینده است. من از شهر و باشگاهم لذت می برم. اینجا جوی خانوادگی و محبت آمیز دارد. اما جاه طلبی من همیشه بازی در بالاترین و بهترین لیگ ها بوده است. لیگ 2 فرانسه جزو 5 لیگ تاپ اروپا نیست. البته گاهی اوقات شما باید دو قدم به عقب بردارید تا یک قدم به جلو بروید. در حال حاضر این چیزی نیست که من در فوتبالم بخواهم.

آینده را دیگر چطور می بینید؟ بازیکن تیم آمیان در پاسخ به این سوال اظهار کرد: گفتنش سخت است. شما نمی دانید در کدام لیگ بازی خواهم کرد اما جاه طلبی و آرزوهای مشخصی دارم. می دانم که در زندگی ام چه می خواهم و برای رسیدن به قله باید چه قدم هایی بردارم. فعلاً سعی می کنم به خودم فکر و تا جایی که بتوانم سخت کار کنم. وقتی که پنجره جابجایی دوباره باز گردد، شما می بینید که چه اتفاقی می افتد. زمان هیجان انگیزی پیش روی ما است و به همه چیز مثبت نگاه می کنم.

قدوس همچنین درباره ارزیابی اش از این فصل به صورت خلاصه تاکید نمود: جمعبندی آن سخت است. فراز و نشیب هایی وجود داشت. من فوتبالیست و فرد بهتری شدم و چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتم. از نظر فوتبالی به خاطر محرومیت 4 و مصدومیت 2 ماهه نتوانستم خودم را اثبات کنم. سال جاری فصل خاصی بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 8 تیر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1127

به "احتمال جدایی سامان قدوس از آمیان فرانسه بعد از سقوط به لیگ 2" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال جدایی سامان قدوس از آمیان فرانسه بعد از سقوط به لیگ 2"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید