آمریکا بشار اسد و همسرش را تحریم کرد

به گزارش گردشیا، وزیر امور خارجه آمریکا از تحریم 39 شخص حقیقی و حقیقی در ارتباط با سوریه، از جمله رئیس جمهور سوریه و همسرش، اطلاع داد.

آمریکا بشار اسد و همسرش را تحریم کرد

به گزارش گروه بین الملل گردشیا به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز، مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا امروز چهارشنبه خاطرنشان کرد دولت متبوعش 39 شخص حقیقی و حقوقی را در ارتباط با سوریه تحریم نموده است که نام بشار اسد رئیس جمهور سوریه و همسرش اسماء اسد نیز در بین آنها دیده می گردد.

وزیر امور خارجه آمریکا طی بیانیه ای در مورد تحریم های جدید دولت این کشور علیه سوریه خاطرنشان کرد: امروز وزارت خزانه داری و وزارت امور خارجه 39 مورد تحریم را تحت قانون سزار و فرمان اجرایی 13894 به عنوان آغازی بر یک کارزار فشار مالی و سیاسی پایدار برای مسدود کردن درآمدها و حمایت هایی که رژیم اسد برای جنگ افروزی و خشونت علیه مردم سوریه به کار می گیرد، اعلام می نمایند.

پامپئو در ادامه این بیانیه تأکید نموده است که کارزار فشار سیاسی و مالی علیه سوریه طی هفته های و ماه های آینده نیز ادامه خواهد یافت و اشخاص و شرکت هایی که از دولت بشار اسد حمایت می نمایند، هدف تحریم قرار خواهند گرفت.

به گفته مایک پامپئو، کارزار فشار مالی و سیاسی علیه سوریه با همکاری کامل کشورهای همسو با آمریکا به ویژه متحدان اروپایی این کشور که سه هفته قبل تحریم های خود علیه دولت بشار اسد را تمدید کردند، دنبال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 25 مرداد 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1189

به "آمریکا بشار اسد و همسرش را تحریم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا بشار اسد و همسرش را تحریم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید